قوانین مسابقات آنلاین FIFA

درود فراوان – قوانین مسابقات آنلاین FIFA

قوانین کلی و جزئی مسابقات آنلاین FIFA را میتوانید در ادامه مطلب مشاهده نمایید !

اکیدا توصیه میشود قوانین را حداقل یک بار مرور نمایید !

در صورتی که قوانین را مطالعه نکرده باشید عواقب آن بر عهده خودتان است !

قوانین کلی و جزئی مسابقات آنلاین FIFA

قوانین مسابقات آنلاین FIFA

***** ! قوانین جزئی و کلی که  باید رعایت شوند ! ****

قبل از ثبت نام حتما قوانین مسابقات FIFA فیفا را مطالعه نمایید.

افرادی که ثبت نام میکنند در مسابقات موظف اند تمامی قوانین سایت و مسابقات را اجرا کنند.

تاریخ برگزاری هر دوره متفاوت خواهد بود لذا حتما قبل از ثبت نام از تاریخ جام ها اطمینان حاصل نمایید (ساعت بازی و روز برگزاری ممکن است طی شرایطی تغییر کند که اطلاع رسانی خواهد شد)

مهلت ثبت نام در تمامی جام های هفتگی تا سه شنبه هر هفته ساعت ۲۳ می باشد ( مسابقات لیگ متفاوت خواهد بود)

دقت شود که بعد از اتمام مهلت معین شده ، ثبت نام انجام نخواهد شد و چنانچه پولی واریز کنید پول شما برگشت داده نخواهد شد !!!

هزینه ثبت نام در جام های مختلف متفاوت میباشد که همچنین نظرسنجی برای هزینه ورودی نیز قرار داده ایم

جوایز مسابقات بین ۹۰% تا ۸۰% مبلغ جمع آوری شده است که بین نفرات اول تا سوم تقسیم میشود که مقدار دقیق آن شب مسابقات اعلام خواهد شد-البته چنانچه مبالغ جمع شده زیره ۴۵ یا ۵۰ هزار باشد فقط به نفر اول تعلق میگیرد!

برنامه بازی ها حداکثر تا ۲ ساعت قبل از بازیها بر روی سایت قرار میگیرد.یا هم در هنگام شروع مسابقات در محیط لایو – پی اس ان – تلگرام و .. اعلام میشود !

نحوه برگزاری مسابقات بسته به تعداد شرکت کنندگان متغیر میباشد و به دو صورت یا دوره ای (لیگ) یا حدفی میباشد

افرادی که ثبت نام میکنند حتما برنامه خود با مسابقات رو چک کنند زیرا در صورت انصراف مبلغ ثبت نام عودت داده نمیشود

مسابقات فقط جنبه سرگرمی و دوره همی رو دارد پس از هرگونه درگیری و انجام بازی غیر FairPlay جدا خودداری کنید که با خاطی برخورد قاطع خواهد شد

مسابقات با هر تعداد شرکت کننده برگزار خواهد شد و محدودیتی در ثبت نام وجود ندارد.مگر جام هایی که تعداد ثبت نامی از قبل تعیین شود !

مسابقات در محیط آنلاین فرندلی – ONLINE FRIENDLY برگزار خواهد شد و هرگونه بازی در محیط MATCH LOBY تخلف محسوب خواهد شد ! ! مگر با توافق طرفین .

بازی باید حتما با یک پاس رو به عقب شروع شود !

حتما قبل از ثبت نام شرایط را مطالعه کنید و در مورد نحوه آنلاین بازی کردن ، آموزش وصل کردن کنسول به نت و … اطلاعات کسب کنید که در صورت ثبت نام و بعد انصراف شما پولی برگشت داده نخواهد شد !!

عزیزانی که مشکل کانکشن و … داشتند حتما قبل از شروع بازیها چک بکنند ! در صورتی که در حین بازیها کاربران دیگر شاکی باشند برخورد خواهد شد و بازیکن حذف شده و پول وی برگشت داده نخواهد شد !!

هرگونه سوال,پیشنهاد یا انتقاد در رابطه با مسابقات دارید فقط از طریق فرم تماس با ما یا ارتباط با مدیران مسابقات مطرح نمایید.

پس از ثبت نام و واریز وجه فرد شرکت کننده امکان انصراف ندارد پس دقت کنید اگر مشکلی با برگزاری مسابقات و یا زمان ان دارید قبل از ثبت نام ان را مطرح کنید چون پس از ثبت نام مبلغ واریز شده به شما بر نخواهد گشت یا هم ۵۰ درصد آن به شما باز خواهد گشت !

بازیها رأس ساعت مشخص شده باید برگزار شوند . بهتر است یک ربع قبل از شروع بازی حاضر باشید تا بازی ها سر موقع برگزار شوند , در صورتی که هر یک از تیم ها به مدت ۲۰ دقیقه تاخیر ایجاد کنند بلافاصله بعد از اطلاع رسانی حریف مبنی بر حضور نداشتن تیم رقیب نتیجه ۳٫۰ به سود تیم حاضر رقم خواهد خورد . ( خواهشمندیم قبل از هر بازی ID تیم های حریفتان رو بررسی کنید و ان را ADD کنید که در زمان اعلام شده بازی بدون وقفه انجام شود )به دلیل اهمیت نظم این دوره از مسابقات تا آنجایی که می توانید برنامه های خود را با ساعت بازیها هماهنگ کنید تا مشکلی برای دوستان رخ ندهد .(لازم به ذکر است چنانچه طرفین توافق کردند میتوانند تایم بازی خود را عوض نمایند با نظر مدیر مسابقات.

یه نکته در مورد عدم هماهنگی ها و … هم بگم که داخل قوانین سایت و هفته بعد هم اعمال میشه

برای هماهنگی حتما ساعت تعیین کنید ! ازین دست قبیل نباشه که من ساعت ۱۸ هستم بیا و …

ساعتی که تعیین میکنید دقیقه هم مشخص باشه و ۲ نفر اون ساعت و دقیقه رو تایید کنن برای بازی به فرض مثال من به حریفم میگم ساعت ۱۸:۳۰ هستی رفت و برگشت رو بزنیم حریفمم باید تایید کنه اره ۱۸:۳۰ خوبه و برای رفت و برگشت هم دست خودتون هست دیگه یا فقط رفت یا جفتش

بعد از تعیین ساعت ۲۰ دقیقه از ساعتی که تعیین شده رد بشه میتونید برد خودتون رو ثبت کنید و مدارک رو هم برای ادمین ارسال کنید

نت تایپ ۲ پیش فرض مسابقات می باشد 

عزیزان و سرورانی که در مسابقات شرکت میکنند حتما از باز بودن پورت های مودم خودشون اطمینان حاصل داشته باشند ! 

همانطور که همیشه قید میکنیم نت پیش فرض مسابقات تایپ ۲ (اینترنت خانگی . شاتل مخابرات و ازین دسته قبیل می باشد ) 

برخی از ارائه دهنده های اینترنت خانگی جدیدا قابلیت باز کردن پورت ها را از مودم بسته اند و بایستی به پشتیبانی خط زنگ بزنین و بگین که خط اینترنت شما رو روی گیمینگ ببندند و شما هم نیز برای اطمینان خاطر پورت ها رو از داخل مودم باز کنید 

 چنانچه در کنار خط ثابت اینترنت همراه هم داشتید که دیگه خیلی خوبه ?

آموزش کامل باز کردن پورت رو در سایت هم قرار دادیم 

https://cup.orpf.ir/announcement/آموزش-باز-کردن-پورت-ها-یا-open-nat-برای-بازیها/

 بازیها در قسمت Online Friendly برگزار میشوند و زمان هر بازی را Min 6 در نظر گرفته ایم . هم چنین در تنظیمات

Defend: Tactical Team

Level:Any

Invite  کنترلر باید به صورت any

 و قسمت Online Squad باید فعال باشد.

تنظیمات قانون برای محیط آنلاین فرندلی :

Game Type: Online Friendly

Defend: Tactical

Power Pass Assistant: OFF

Team Level:Any

Custom Formation:Forbidden

Half length: 6Mins

Control: Any

Game Speed: Normal

Squad Type: Online

در صورت مشاهده تخلف از حریفتان  استفاده از  Custom squad سریعا ان را به مسىٔولین مسابقات اطلاع دهید , در صورت اطلاع ندادن مسىٔولیت عواقب احتمالی و یا شکست به عهده ی خودتان خواهد بود پس در صورت مشاهده ی تخلف به سرعت ان را گزارش کرده . ( تخلفات صورت گرفته را تا قبل از ثبت نتیجه گزارش دهید در صورت گزارش ندادن و ثبت نتیجه , دیگر امکان تغییر را نخواهید داشت و همانطور که گفته شد مسىٔولیت ان به عهده ی خودتان میباشد)

لطفا در صورت اعتراض وسط بازی لفت ندین ! مدارک و فیلم های خود را داشته باشید و در انتا و پس از پایان بازی اعتراض خود را ثبت نمایید 

در قسمت کنترل بازی,بازیکنان موظف هستند نوع دفاع رو بصورت Tactical Defending بزارند و انجام بازی بصورت Legacy Defending تخلف محسوب میشه و در صورت گزارش نتیجه ۳٫۰ به سود حریف اعلام خواهد شد.

چیدن هرگونه custom formation خلاف قانون هست و در صورت اثبات ۲  اخطار به تیم حریف داده خواهد شد ! هر ۳ اخطار حذف از جام ! همچنین بازی نیز تکرار خواهد شد !

برای مشاهده Custom Formation در بازی ابتدا Pause رو میزنید سپس از قسمت Player Rating اگربازیکنان تیم حریف جابه جایی نا متعارف داشتند ، به معنی Custom Formation است . و برای اثبات باید با Screenshot برای مدیر فرستاده شود .

تمامی بازی ها باید در هوای صاف Clear انجام شود…

در هنگام انجام بازی اگر به هر دلیلی بازی قطع شد و از بازی بیرون افتادین , دو تیم موظف هستند بلافاصله یک مسابقه ی دیگر برگزار کنند البته با ادامه ی نتیجه قبلی و هم چنین زمان باقیمانده از بازی قطع شده . مثلا اگر تیم A با نتیجه ی ۲٫۰ از تیم B برده بود و دقیقه ۷۲ بازی قطع شد , موظف هستین ۲۸ دقیقه ی دیگر بازی کرده یعنی ۱۰ دقیقه بیشتر و نتیجه ی ۲٫۰ رو ادامه دهید . ( در صورت حضور نیافتن هر یک از طرفین تا ۱۰ دقیقه بعد از قطع شدن بازی , نتیجه۳٫۰ اعلام خواهد شد )

تایم بندی دقیق به شرح ذیل می باشد :

 • ۰ – ۵ min -> Full Match
 • ۶ -۱۰ min -> 85 min
 • ۱۱-۱۵ min -> 80 min
 • ۱۶-۲۰ min -> 75 min
 • ۲۱-۲۵ min -> 70 min
 • ۲۶-۳۰ min -> 65 min
 • ۳۱-۳۵ min -> 60 min
 • ۳۶-۴۰ min -> 55 min
 • ۴۱-۴۵ min -> 50 min
 • ۴۶-۵۰ minutes -> 1 Half
 • ۵۱-۵۵ min -> 40 min
 • ۵۶-۶۰ min -> 35 min
 • ۶۱-۶۵ min -> 30 min
 • ۶۶-۷۰ min -> 25 min
 • ۷۱-۷۵ min -> 20 min
 • ۷۶-۸۰ min -> 15 min
 • ۸۱-۸۵ min -> 10 min
 • ۸۶-۹۰ min -> 7 min

در صورتی که در حین بازی یکی از طرفین اخراجی داده باشد و همان طرف DC شود در بازی برگشت ۱ گل به نفع حریف او ثبت خواهد شد

همچنین تکل از پشت در موقعیت ۱۰۰ درصد گل اخطار محسوب می شود

همچنین در صورت تک به تک شدن و پریدن اینترنت حریف در صورت اثبات با فیلم ۱ گل به نفع شما در بازی بعدی ثبت خواهد شد

باز هم تاکید می شود ضبط فیلم کامل بازی برای ارائه به داوران کاملا ضروری می باشد !

برداشتن هر تیمی آزاد هست و شرکت کنندگان میتوانند در هر بازی از یک تیم به خصوص استفاده نماییند

پس از اتمام هر بازی طرفین موظفند تا سریعا جهت اعلام نتیجه فقط در پیغام خصوصی اقدام نمایند . خواهشمندیم این کار را بعد از دقایقی پس از اتمام بازی انجام دهید تا مشکلی رخ ندهد .

در صورت تساوی دو تیم ابتدا بازی رودرو و در صورت مساوی بودن بازی رودر رو تفاضل گل حساب میشود و سپس گل زده و بعد گل خورده ( رودرو به این معنی است که مجموع گل های زده شده بین ۲ طرف در بازی های رودرو هم نیز مورد حساب هست ! و در صورتی که هر کدام ۱ برد داشته باشن فردی برنده است که گل بیشتری زده باشد در مجموع)

۲ طرف قبل از شروع بازی می بایستی حتما حتما دکمه ضبط فیلم را زده تا فیلم کامل از بازی شان گرفته شود

هرگونه اعتراض به نحوه بازی حریف ، لگاسی بازی کردن ، کاستوم ترکیب چیدن حریف حتما باید با مدرک و فیلم معتبر و کامل باشد ! در غیر اینصورت اعتراض شما مورد بررسی قرار نخواهد گرفت ! پس حتما از بازی خود فیلم تهیه نمایید ! زیرا بدون ارائه فیلم و مدرک معتبر اعتراض مورد قبول نمی باشد !

نكته مهم ديگر تاكتيكال بودن دفاع است كه بايد توسط تمامي شركت كنندگان عزيز رعايت شود ! اگر در جريان مسابقه يكي از طرفين به تاكتيكال بودن دفاع شك كرد ميبايست ابتدا توپ را به دفاع خود برده و بازی را آرام كرده (بدون زدن استارت !) و با وصل كردن ميكروفن از حريف خود تقاضای اثبات تاكتيال بودن دفاع را داشته باشد و طرف مقابل موظف است پس از اين درخواست Stand Tackle بزند ! و در صورتي كه اين عمل را انجام ندهد فرد خطا كار محسوب شده و با دادن مدرک توسط حريف خود كه همان فيلم بازيست نتيجه بازی ٠-٣ به سود حريف خود وارد ميشود

یا به حریف خودتان بگویید جلو بازیکن شما قرار گیرد و  L2 رو نگه دارد اگه تاکتیکال باشه فقط خیمه میزنه با یه فاصله ای از بازیکنت جلو نمیاد

راه دیگر این است که چنانچه اعتراضی به لگاسی بودن حریف خود دارید در PSN به حریف خود پیامی تحت عنوان “Legacy” بدهید و حریف موظف است بعد از استارت به تمامی گزینه ها رفته و گزینه ها را نشان دهد بعد از اتمام بازی می بایستی آن قسمت از فیلم (از ابتدای استارت تا آخر استارت) را برای مدیر ارسال نماید 

در مورد بازی هایی که به صورت BEST OF 3 نیز برگزار می شوند شرکت کنندگان باید به نکات ذیل توجه نمایند

مسابقاتی که به صورت BEST OF 3 بر گزار می شود , بدین صورت خواهد بود که ۳ بازی در مرحله حذفی صورت خواهد گرفت ! . ههر بازیکنی که بیشترین برد با به دست اورد به مرحله بعدی راه پیدا خواهد کرد. تعداد گل های زده شده در مرحله BEST OF 3 بی تاثیر خواهد بود و فقط تعداد برد ها مطرح است !. در صورتی که یکی از بازیها به مساوی ختم شود ۲ تیم باید بلافاصله یک بازی دیگر انجام دهند به صورت SILVER GOLD که به شرح ذیل است :

چنانچه یک تیم در نیمه اول به برتری دست یافت برنده بازی است ! و اگر نیمه اول برنده ای در پی نداشت در نیمه دوم هر تیمی که گل اول را بزند برنده بازی خواهد بود !

وقت کشی (پاس کاری در دفاع خود حرکت با دروازبان و … ) خلاف قوانین بوده و با ارائه فیلم داوران در مورد بازی رای صادر خواهند کرد

دور زدن داور از قبیل این نتیجه که بدرد ما نمیخوره و بیا دوباره یه دست دیگه بزنیم تا نتیجه بدرد بخور بدرد ما بخوره و ازین دست قبیل علاوه بر اخطار موجب تکرار . حذف بازی یا نظر خود داور خواهد بود 

مدارک و تصاویر:

تمامی بازیکن‌ها باید از مسابقات خود عکس و فیلم گرفته و پس از اتمام هر مسابقه تصاویر مربوط را بارگذاری نماید.

تمامی بازیکنان موظف به نگهداری تصاویر و مدارک مسابقات خود به مدت ۳ روز می‌باشند.

برای تهیه تصاویر شما می‌توانید از نرم افزارFraps در کامپیوتر و یا از گزینه Share در PS4 استفاده نمایید.

نکته مهم: ذخیره بازی با تمام جزییات (تنظیمات اینوایت , دسته، استارت زدن در حین بازی، شروع مجدد بعد از استارت و …) می‌بایست برای هر مسابقه انجام شود.

** درصورتی که تیم داوری به مدارک و تصاویر بازی نیاز داشته و بازیکن به هر دلیلی امکان ارسال تصویر را نداشته و یا از ارسال انها ممانعت کند، نتیجه بازی با نظر داور مسابقه قابل تغییر بوده و بازیکن خاطی بازنده رقابت خواهد بود.

تصمیم برای تکرار بازی:

اگر دو بازیکن به هر دلیلی ( تساوی بازی و …)‌ تصمیم به تکرار بازی خود بگیرند ما بازی آن‌ها را حذف کرده و هر یک از دو بازیکن یک امتیاز منفی کسب می کنند.

چنانچه بازیها زودتر از زمان بندی مورد نظر زده شود بایستی از دوباره صورت گیرد ! و دو نفر حق ندارند اعتراضی در این زمینه داشته باشند ! پس در زمان بندی بازیها دقت کنید

طبیعی است که برای به تعویق انداختن بازی ها خود با مدیر مسابقات در تماس باشید .راه های ارتباطی پیام خصوصی در سایت و شماره تلفن داده شده.

وجود مشکلاتی مانند قطعی اینترنت سراسری و افت سرعت سراسری و آمدن اپدیت کنسول و مشکلات پیش بینی نشده موجب به تعویق افتادن تمامی مسابقات خواهد شد.

درصورت داشتن لگ زیاد در بازی قبل از ۵ دقیقه اول باید از بازی left بدهید در غیر اینصورت بازی ادامه پیدا خواهد کرد . سپس بازی موکول خواهد شد . درصورت تکرر بازیکنی که به اتفاق آرا دارای کانکشن ضعیف هست ۳-۰ بازنده اعلام خواهد شد .

بازیکنان به قید قرعه با هم بازی خواهند کرد. به این طریق که اسم آن‌ها و زمان برگزاری مسابقه آن‌ها در سایت اعلام خواهد شد. شما باید حریفتان را پیش از آغاز بازی به لیست دوستانتان اضافه کنید (Add Friend) بازیکنان در طول بازی مجازند که در یک پارتی چت باشند.

هر بازیکن قبل از شروع مسابقات وظیفه دارد طبق آموزشی که در این لینک داده شده اقدام به OPEN کردن NAT Type مودم کنند.این کار جهت پیشگیری از مشکلات متصل شدن پلیر ها در شبکه لایو است

گرفتن ۳ اخطار موجب اخراج بازیکن از لیگ خواهد شد بدون توجه به هر مقامی که در جدول داراست و یا کسر امتیاز ! موارد اخطار : ۱ – هرگونه فحاشی قبل ، حین و بعد از بازی ! ۲ – هرگونه تحقیر و تمسخر سبک و نوع بازی حریف ۳ – بی احترامی به داوران و سایت ۴ – بی احترامی و فحاشی نسبت به رای داوران ۵ – ارسال و گزارش نتیجه اشتباه و دروغین ۶ – استفاده از راه های ناجوان مردانه مانند اطلاع ندادن به مدیر در صورت انلاین بودن حریف و هماهنگ نکردن و … برای کسب امتیاز ! ۶ – اختلال در کانکشن ۷ – دادن اکانت خود به شخص دیگری

حفظ و نگهداری توپ در جهت حفظ نتیجه بازی تنها در یک سوم دفاعی حریف و منطقه تهاجمی خود در شرایط معقول امکان پذیر می‌باشد.

بازی در زمین خودی در راستای اتلاف وقت ( نه فرار از پرس بازیکن رقیب)، پاسکاری با دروازه بان بیش از شرایط معمول، استفاده از نقاط کور در زمین خودی جهت اتلاف وقت ممنوع بوده و متخلفین با شدیدترین شرایط ممکن جریمه خواهند شد.

دفعه اول ثبت باخت در آن (مجموعه) مسابقه

دفعه دوم حذف از رقابت‌هایی که در آن حضور داشته‌اند.

دفعه سوم عدم امکان حضور در مسابقات آتی

برای اثبات Time Play فرد شاکی با ذخیره ویدیو و ارسال به مدیریت برگزاری مسابقات می‌تواند نسبت به نحوه بازی رقیب، اعتراض خود را اعلام کند.

نهایت زمان ممکن برای اعتراض ۱۵ دقیقه پس از برگزاری مسابقه می‌باشد.

کیفیت ویدیوی ارسالی می‌بایست مناسب بوده و از ۵۰MB تجاوز نکند.

تصمیم گیری نهایی بر عهده تیم داوری و برگزاری می‌باشد.

امکان اضافه شدن برخی از قوانین و ضوابط در حین برگزاری مسابقات نیز وجود دارد با توجه به شرایط و اوضاع آن تورنومنت و گیمران بایستی این موضوع را مد نظر قرار دهند !

این پست به صورت کلی بوده و ممکن است در آینده موارد دیگری نیز به آن اضافه شود…
و همچنین
۸٫۱  مرجع تخصصی پی اس و فیفا حساسیت زیادی روی اخلاق و رفتار مسابقه دهندگان در طول تورنومنت ها دارد و چنانچه مشاهده شود شخصی در حین بازیها و مسابقات بی احترامی فحاشی و .. میکند بار اول تذکر جدی به او میدهد و چنانچه اثری نداشت شخص را از ثبت نام در ۳ جام بعدی محروم میکند و اگر باز هم کار سار نبود وی را به طور دائم از مسابقات محروم خواهد کرد

۸٫۲ تمامی مسابقه دهندگان موظف اند که به طور دقیق و مو به مو قوانین هر بازی را مشاهده نمایند که با جستجو و پرس جو از مدیران مربوطه میتوانید آدرس تاپیک قوانین مسابقات فیفا و پی اس را در کنسول های مختلف پیدا کنید در صورتی که شخصی قوانین را مطالعه نفرماید و مشکلی برای وی پیش آید ORPF هیچ مسوولیتی در این قبال نخواهد داشت

۸٫۳ تمامی شرکت کنندگان و ثبت نام کنندگان موظف اند حتما حتما قبل از ثبت نام تاپیک مربوطه ثبت نام را جز به جز و با دقت کافی مرور و مطالعه کنند که اگر اشتباهاتی از این قبیل(ثبت نام اشتباهی در بازیها مثلا شما فکر میکنید که جام آفلاین هست و ثبت نام میکنید یا فکر میکنید که جام برای فیفا پی سی هست اما در واقع برای ایکس باکس هست-واریز کردن مبلغ اشتباه-و …)رخ دهد از سوی شما پول شما برگشت داده نخواهد شد و عواقب آن بر عهده خود شرکت کننده است

۸٫۴ چنانچه یوزری ثبت نام کرد و بنا به هر دلیلی با فردی دچار مشکل و … شد چه در حین ثبت نام و چه از قبل و درخواست انصراف بدهد پول وی به هیچ عنوان برگشت داده نخواهد شد مگر در شرایط خاص که آن موقع هم ۲۰ یا ۵۰ درصد پول کارمز سایت خواهد شد و مابقی به وی برگشت داده خواهد شد پس مشکلات شخصی و … خودتان را که جدیدا رخ داده است و یا قدیمی بوده است به هیچ عنوان به ثبت نام و … سایت ربط ندهید که عواقب آن پای خودتان است

۸٫۵ با توجه به هزینه های سنگین و گزاف هاست و … ۱۰ تا ۱۵ درصد مبالغ جمع آوری شده از ثبت نام جام ها صرف هزینه های سایت و تامین سرور میشود بنا به جام ثبت نام شده و تعداد ثبت نامیها اگر زیاد باشه ۱۵ درصد و الا ۱۰ درصد در برخی موارد هم که سایت نیازی به این کارمزد نداشته باشد تمامی مبالغ صرف جوایز خواهد شد و برخی اوقات هم

سایت کمک مالی خواهد نمود ( نمونه های آن در جام های قبلی موجود است )

قوانین کلی و جزئی مسابقات Orpf.Ir

38 پاسخ

بازتاب‌ها و دنبالک‌ها

 1. جدول و زمان بندی لیگ آنلاین FIFA 16 PC تابستان ۹۵ - مسابقات و جام های هفتگی Orpf گفت:

  […] قوانین FIFA کامل و دقیق مطالعه شود ! […]

  0
 2. […] آپدیت جدیدترین قوانین را از اینجا دنبال کنید  […]

  0

دیدگاه ها بسته هستند.